Nachádzate sa v sekcii : Hasičský šport
MSR v hasičskom športe Trenčín 2012 - VÝSLEDKY

MSR v hasičskom športe Dubnica 2012 - VÝSLEDKY

dátum a čas pridania: 02. júla 2012 13:47
Dňa 28. júna 2012 sa na OR HaZZ v Trenčíne uskutočnilo slávnostné tvorenie XXXX. ročníka majstrovstiev Slovenskej republiky v hasičskom športe. Po slávnostnom otvorení a zložení sľubov rozhodcov a súťažiacich sa uskutpčnil nástup na prvú súťažnú disciplínu - výstup do 4. nadzemného podlažia cvičnej veže.

Všetci súťažiaci mali dva pokusy a do záverečných a oficiálnych výsledkov sa započítal najlepší čas. Najlepšie v súťaži jednotlivcov sa umiestnil s časom 14,50 s Viliam Štinčík z OR HaZZ v Poprade, na druhom mieste sa umiestnil Vladimír Plachý z OR HaZZ v Trenčíne s časom 14,81 s a najlepšiu trojicu uzatvára s časom 15,16 s Marián Beránek z OR HaZZ v Martine. V súťaži družstiev sa najlepšie umiestnilo OR HaZZ v Poprade, na druhom mieste skončilo ZHÚ G4S Fire Services (SK) s.r.o. a na treťom mieste sa umiestnilo OR HaZZ v Trenčíne.

V disciplíne beh na 100 m s prekážkami sa najlepšie umietsnilo družstvo z OR HaZZ v Trenčíne, na druhom mieste skončilo OR HaZZ v Martine a trojicu uzatvorilo OR HaZZ v Poprade. V súťaži jednotlivcov sa na prvom mieste umiestnil Peter Vitko z OR HaZZ v Poprade s časom 17,02 s, na druhom mieste sa umiestnil David Goldman zo ZHÚ G4S Fire Services (SK) s.r.o. s časom 17,25 s a na treťom mieste skončil Jaroslav Klučár z OR HaZZ v Spišskej Novej Vsi s časom 17,33 s.

V ďalšej disciplíne štafeta 4x100 m s prekážkami sa na prvom mieste umiestnilo družstvo OR HaZZ v Spišskej Novej Vsi, na druhom mieste OR HaZZ v Poprade a na treťom mieste OR HaZZ v Trenčíne.

V súťažnej disciplíne - požiarny útok sa najlepše umiestnilo družstvo OR HaZZ v Martine s časom 22,16 s, druhé miesto obsadilo OR HaZZ v Poprade s časom 22,71 s a na treťom mieste skončilo OR HaZZ v Trenčíne s časom 23,89 s.

Po ročnej pauze sa opäť na trón vrátili hasiči z Popradu, na druhom mieste skončil Trenčín a tretí Martin.

Výsledky

Zdroj:HaZZ

Pridal: Milan
Počet zobrazení: 1848