Nachádzate sa v sekcii : Hasičský šport
Tak zajtra to vypukne.

Tak zajtra to vypukne

dátum a čas pridania: 25. októbra 2012 15:38
Už túto sobotu 27. októbra po jeden a pol roku sa stretnú tie najlepšie tímy hasičov z celej ČR+SR v Širokém Dole na 14. ročníku prestížnej hasičskej súťaži

\"Memoriál V.I.Lenina\".

Na súťaži sa predstaví 147 mužských, 55 ženských družstiev a 11 mužských nad 35 rokov z celej Česko - Slovenskej republiky. Medzi sebou budú bojovať aj víťazi jednotlivých líg ako sú Nevcehle, Radíkov, Vrbětice, Mistřín, Bartovice z českej strany a zo Slovenska Podvysoká, Zbora, Spišská Sobota, Topolecká, Bobrovček, Sveržov, Štôla a ďalší.

Minuloročné víťazstvo budú obhajovať muži zo Zbory a ženy zo Sychotína. Rekord trate drží Zbora z roku 2008 s časom 13,57s.

Súťaž začína o 8:30 programom a už teraz sa môžeme tešiť na to, čo nám poriadatelia nového pripravili.

Zo slovenska ešte štartujú tieto družstvá: Bijacovce, Nižné Ružbachy, Ruskovce, Trenčianske Bohuslavice, Chudá Lehota, Polný Kesov a ženy z Malej Bytče.

Samozrejmosťou je na mieste veľkoplošná obrazovka, bohatý výber z ponuky miestnych špecialít a naozaj búrlivá atmosféra niekoľkých tisíc účastníkov. Prijmite preto pozvanie buď priamo do Širokého Dolu, alebo k obrazovkám vašich počítačov na adrese www.hasici150.tv .

Štartovka

Pridal: Milan
Počet zobrazení: 1893