Nachádzate sa v sekcii : Plameň - mladí hasiči
Halová súťaž v Spišskej Novej Vsi.

Halová súťaž v Spišskej Novej Vsi.

dátum a čas pridania: 19. februára 2013 08:00
V sobotu 9.2.2013 sa v športovej hale v Spišskej Novej Vsi sa uskutočnil XI. ročník súťaže mladých hasičov \"O pohár Primátora mesta Spišská Nová Ves\". Súťaže sa zúčastnilo desať kolektívov z okresov Spišská Nová Ves, Levoča, Poprad, Prešov a Kežmarok. Cieľom súťaže bolo vyplniť prázdne miesto v kalendári a motivovať deti do ďalšej práce. To, že to bola prvá súťaž a mnohé družstvá prišli z tvrdej kondičnej prípravy sa ukázalo na počte trestných bodov. Súťažilo sa v troch disciplínach, štafeta 9x35m, štafeta dvojíc a uzlová štafeta.

Pohár za celkové prvenstvo napokon vyhrali chlapci z DHZ Slovenská Ves, ktorý vyhrali kategóriu chlapcov pred 2. DHZ Danišovce, 3. ZK IMA ZŠ Hutnícka Spišská Nová Ves I., 4. ZŠ+MŠ Chminianska Nová Ves, 5.DHZ Široké, 6. ZŠ+MŠ Markušovce, 7. ZK IMA ZŠ Hutnícka II. V kategórii dievčat vyhrali dievčatá z DHZ Šuňava, 2. DHZ Danišovce, 3. DHZ Spišský Hrhov.

Spestrením bol aj výkon rozhodcovského družstva. Bývalý odchovanci, Imáci z ZŠ Hutníckej a DHZ Mier si zaspomínali na žiacke časy a ukázali že to ešte vedia. Poviem Vám je to zážitok keď pomaly dvojmetrový a stokilový chlap robí podlez. Vďaka za peknú súťaž.

Jozef Strela ZK IMA ZŠ Hutnícka Spišská Nová Ves

Video
Pridal: Milan
Počet zobrazení: 1742