Nachádzate sa v sekcii : HOHL - Hornooravská HL
Čierna nedeľa pre favoritov v I.kole HOHL v Trstenej

Čierna nedeľa pre favoritov v I.kole HOHL v Trstenej

dátum a čas pridania: 20. júla 2012 09:41
Ako je aj napísané hore,bola to fakt čierna nedeľa skoro pre všetkých favoritov na úvodnom kole HOHL v Trstenej.

Pravdepodobne nový systém,v ktorom sa už nejde na dva súťažné pokusy,ale iba na jeden pokus,spôsobil,že favoriti včera v Trstenej padli...Je to už fakt vabank:buď,alebo.A pravdepodobne to väčšina družstiev nezvládla.A tak napríklad minuloroční obhájcovia z Trstenej skončili až na 6.mieste.A takisto ďaľší favoriti:Suchá Hora 9. a 10.miesto,Vavrečka 8.miesto....Relatívne dobre dopadli chlapci z Vasiľova 5.miesto a tiež Liesek 2. a 4. miesto.Nováčik zo Štefanova celkom obstojne obsadil 7.miesto.Príjemne prekvapili hasiči zo Zuberca,ktorí celkom pekným časom 15,32sek vyhrali,a tiež chlapi z Hladovky,ktorý prvý krát v histórii HOHL získali pohár a to za 3.miesto.

U žien to bolo ešte horšie.Hasičky z Vasiľova útok nedokončili a dostali neplatný pokus a taktiež nováčik ženy z Oravskej Jasenice mali pokus neplatný.A keďže ženy zo Suchej hory jediné zo žien útok dokončili,tak s časom 27,03sek aj včera vyhrali úvodné kolo HOHL 2012 v Trstenej.O druhom a treťom mieste rozhodol lós,ktorý posunul na 2. miesto Or.Jasenicu a až na 3. miesto minuloročné víťazky ženy z Vasiľova.

V súťaži o pohár primátora mesta Trstená,kde sa sčítavali oba prúdy družstiev bolo poradie rovnaké ako v lige.1.miesto Zuberec/30,44sek/,2.miesto Liesek B/32,44sek/,3.miesto Hladovka/44,63sek/.

Takže úvodné kolo je za nami.Časy nič moc,uvidíme čo to urobilo s jednotlivými družstvami,tešíme sa na 2.kolo v Hladovke.
Pridal: Milan
Počet zobrazení: 1257